• +905076988702
  • mail gönderin

Uluslararası Davası Avukatı

Çorlu Uluslararası Dava Avukatı

Çorlu da Uluslararası Dava Avukatı

Birleşmiş Milletler'in en önemli başarıları arasında ekonomik ve sosyal kalkınma, uluslararası barış ve güvenliğin gelişimine ciddi oranda katkıda bulunan uluslararası kanunların – teamüller, antlaşmalar ve standartlar – geliştirilmesi bulunmaktadır.

Birleşmiş Milletler sayesinde varılan bir çok anlaşma ülkeler arasındaki ilişkileri düzenleyen hukukun temellerini oluşturmaktadır. Birleşmiş Milletler tüm insanların günlük yaşantılarını olumlu yönde etkileyen söz konusu faaliyetlerine sessiz ama kararlı adımlarla devam etmektedir.

Bir çok alanda, Birleşmiş Milletler'in hukuk konusundaki çalışmaları öncü girişimler olmuş ve uluslararası boyutlara ulaşan sorunlara çözümler bulmuştur. Öne çıkan çabalar arasında çevrenin korunması, göçmen iş gücünün kontrolü, uyuşturucu trafiği ve terörizm ile mücadele gibi alanlar vardır. Uluslararası hukuk, insan hakları ve uluslararası insani yardım hukuku dahil geniş bir yelpazeyi içerisine alarak genişlediği için, BM’ye bu alanda verilen görev bugün de devam etmektedir.

Uluslararası Dava Avukatı

Uluslararası Davalar Çorlu'da

Hedef Odaklı ve Alternatif Çözümler Kişiye Özel Hukuki Çözümlern Doğru ve Sonuç Odaklı Çalışma Sorunlarınıza Hızlı ve Beklentinin Ötesinde Cevaplar %100 Müvekkil Memnuniyetine ve İletişimin Gücüne İnanıyoruz.